فروش مسواک و خمیردندان
خانه / بدون دسته / ۲ ویژگی مهم برای خرید مسواک خوب

۲ ویژگی مهم برای خرید مسواک خوب

آیا میدانید ۲ ویژگی مهم برای انتخاب و خرید انواع مسواک خوب کدام است؟ آیا میدانید با خرید یک مسواک خوب و درجه یک میتوانید زیبایی و سلامت دندان هایتان را برای همیشه تضمین کنید؟
بدون تردید مسواک زدن صحیح دندان ها میتواند از پوسیدگی و آسیب پذیری دندانها جلوگیری نماید. مهمتر از مسواک زدن دندان، مارک و ویژگی مسواک است که میتواند در این امر مهم تأثیرگذار باشد! زیرا اگر از مسواکی نامرغوب و بی کیفیت در این زمینه استفاده شود، نه تنها به تمیزی بهتر دندان ها کمکی نمیکند، بلکه در کمال تعجب اثری معکوس از خود برجای میگذارد! مسواک و خمیر دندان هر دو در این امر میتوانند مؤثر باشند ولی عمدتا نقش مسواک ها کمی پر رنگ تر از خمیر دندان ها است؛ شاید به این علت که مسواک ها وظیفه برس کشیدن را بر عهده دارند و در واقع کار اصلی تمیزی دندان ها را انجام میدهند.

مسواک خوب

مشخصات یک مسواک خوب و ایده آل

برای آنکه مسواک خوب و مناسبی را خریداری نمایید لازم است به ۲ نکته مهم در این رابطه توجه نمایید:

  1. به پرزهای مسواک دقت کنید که ژولیده و درهم و برهم نباشد! زیرا جزء اصلی از یک مسواک همین پرزها هستند که اگر از الیاف مناسبی تولید نشده باشند، نه تنها به تمیزی دندانها کمکی نمیکند، بلکه از روی مواد و جرم های خوراکی سر خورده و نتیجه معکوسی از خود برجای خواهد گذاشت!
  2. سعی کنید حتی الامکان از مسواک های دارای جنس نرم بهره ببرید، زیرا این نوع از مسواک ها سازگاری بهتری با دندان ها داشته و علاوه بر آن به بافت دندان ها نیز آسیبی وارد نمیسازد.

منبع: www.irancosmetic.net

منبع: مسواکی

جهت اطلاع از شرايط فروش مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
مسعود سيفي راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09127694278
شماره فکس:02189772457
پست الکترونيکي: masoodm559@gmail.com
براي مشاهده محصولات به همراه قيمت از کانال تلگرام ما ديدن کنيد. کانال تلگرامي ما

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین مدل مسواک مناسب

آیا شما از جمله کسانی هستید که به سلامت دهان و دندان خود اهمیت بسیار …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام