فروش مسواک و خمیردندان
خانه / خمیر دندان کلگیت / توزیع و فروش اینترنتی انواع خمیر دندان کلگیت

توزیع و فروش اینترنتی انواع خمیر دندان کلگیت

آیا انواع خمیر دندان خوب کلگیت از خاصیت سفید کنندگی ملایم برخوردار هستند؟ خمیر دندان کلگیت ساخت کدام کشور است؟ توزیع و فروش اینترنتی خمیر دندان کلگیت چگونه انجام میپذیرد؟.
برای عده بسیاری از مردم، بیش از سفیدی و درخشاندگی دندان ها، بوی خوش دهان است که با اهمیت تر جلوه میکند. بطور حتم تنها راه حل پیشنهادی برای رفع بوی بدن دهان استفاده از یک خمیر دندان خوب است. در تولیدات خمیر دندان های جدیدی که به تازگی روانه بازار شده اند، از ترکیباتی گیاهی و دارویی خوشبو کننده مانند نعناع، پونه، اکالیپتوس و… تشکیل یافته اند. این سبزیجات را حتی اگر به صورت خام هم مصرف نمایید موجب خوشبو نمودن فضای دهان خواهد شد، با این تفاوت که در بین دندان ها پنهان خواهد ماند و نیاز مجدد به بهره بردن از انواع مسواک و خمیر دندان را خواهید داشت! خمیر دندان ها با ترکیب نمودن این سبزیجات و سایر مواد گیاهی معطر با ترکیبات بهداشتی و درمانی مفید، باعث میشود که اثری پایدارتر بر روی دندان و فضای دهان بر جای بگذارد.

خمیر دندان کلگیت

فروش استثنایی خمیر دندان کلگیت

از خمیر دندان های خوب خارجی با اثری ماندگار بر روی دندان و خوشبویی فضای دهان، میتوان به برند کلگیت اشاره نمود. خمیر دندان کلگیت ساخت کشور آمریکاست و توسط شخصی با همین نام تولید شده است. این خمیر دندان دارای قابلیت سفید کنندگی ملایم در تمامی مدلها می باشد، ضمن آنکه به مراقبت لازم از لثه ها نیز میپردازد. خمیر دندان کلگیت تا ۱۲ ساعت پس از مصرف قابلیت محافظت از دندان و عطرآگین نمودن فضای دهان را بر عهده خواهد داشت.
منبع: www.irancosmetic.net

جهت اطلاع از شرايط فروش مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
مسعود سيفي راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09127694278
شماره فکس:02189772457
پست الکترونيکي: masoodm559@gmail.com
براي مشاهده محصولات به همراه قيمت از کانال تلگرام ما ديدن کنيد. کانال تلگرامي ما

درباره ی admin2

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام